Home

Alvás Albany Az idegen képkeret aukció alapvető Bízzon Szállás

Képkeret | 7. Ezüstaukció | BÁV ART Aukciósház és Galéria | 2013. 12. 11.  szerda 17:00 | axioart.com

Taken by JLili
Taken by JLili

Calaméo - Nagyházi Galéria - 256. online aukció

Aukcio.ro :: Aukció részletei
Aukcio.ro :: Aukció részletei

Irtózatos árat fizettek a ledarált Banksy-képért | 24.hu

MELEGÍTŐ SZERETET | JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ | Hirös Agóra

1I084 Régi hatású vegyes képkeret csomag 5 db - Képkeretek, képtartók

Ismeretlen iparművész - Antik keret - Velence, XVIII. század | 22. Aukció  aukció / 77 tétel

Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság,  DVD és filmes kellék melléklettel keretben)

Nagyházi Galéria és Aukciósház

DEKORATÍV - DÍSZES KÉPKERET - Képkeret | Galéria Savaria online piactér -  Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza |  2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com

Kortárs fotókkal gyűjtenek az egészségügyi dolgozókért egy online aukción -  Portfolio.hu

Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció  aukció / 78 tétel

DEKORATÍV NAGY MÉRETŰ RÉGI KÉPKERET - Vatera.hu

Kortárs jótékonysági aukció az Új Művészet javára - ÚjMűvészet

Ezüst képkeret
Ezüst képkeret

Százmillióért kelt el egy Rippl-Rónai-kép a Virág Judit Galéria árverésén -  kultúra.hu

Aukcio.ro :: Aukció részletei
Aukcio.ro :: Aukció részletei

Jubileumi James Bond-aukció
Jubileumi James Bond-aukció

Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm.  Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével.  Éleinél és sarkaiban kissé sérült.

Karácsonyi Műbalhé – online aukció és művészeti vásár