Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
Kortárs fotókkal gyűjtenek az egészségügyi dolgozókért egy online aukción - Portfolio.hu
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 78 tétel
DEKORATÍV NAGY MÉRETŰ RÉGI KÉPKERET - Vatera.hu
Kortárs jótékonysági aukció az Új Művészet javára - ÚjMűvészet
Ezüst képkeret
Százmillióért kelt el egy Rippl-Rónai-kép a Virág Judit Galéria árverésén - kultúra.hu
Aukcio.ro :: Aukció részletei
Jubileumi James Bond-aukció
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Karácsonyi Műbalhé – online aukció és művészeti vásár